הפקת מסיבות חברה

מסיבת חברה/סוף שנה/סיום פרויקט/השקה/יום-הולדת לחברה/יובל/עשור/מיזוג/הנפקה.

תסתכלו אחורה לאורך השנים ותגלו שהזיכרונות החזקים ביותר שלנו הם אותם הרגעים שבהם לקחנו חלק באירוע  מוצלח ,מרגש ומגבש כמו מסיבה.

תעצמו עיניים ותזכרו איך זה מרגיש - אי אפשר לשכוח נכון?!

החיוך, הצחוק ,האווירה, דמעות של אושר ושמחה,הטעמים והריחות, הכול שם מסביבכם ,הקצב של המוזיקה וקצב פעימות הלב , מרעיד אתכם והכול מסביב חגיגי ומוצף התרגשות ......חשמל באוויר !!

בין אם היה זה אירוע אישי ומרגש כמו יום הולדת או חתונה או אירוע חברה מוצלח כמו מסיבת פורים או מסיבת סוף שנה.... זאת החוויה שנחקקה, זאת אותה החוויה שנרצה לשחזר גם במסיבה הבאה...

מסיבה טובה תהיה .... סוחפת, כייפית, מקפיצה, מאחדת, מרגשת,מגבשת.

אירוע אחד שמשאיר טעם טוב- זיכרון חיובי !

איך להפיק  מסיבה שתיזכר כחוויה ?

לכול אירוע יש מטרה, או סיבה למסיבה

בחברת טופ-שואו הפקות מחלקה מיוחדת מקוריות להפקת מסיבות 

אנו בחברת טופ-שואו הפקות נגדיר עמכם את אופייה  של המסיבה בהתאם לקהל היעד לאופי החברה ועובדיה,נבין את הדרישות, נגדיר את התקציב ונכוון אתכם למקומות המתאימים לקיום האירוע החל ממשרדי החברה (אם התנאים מאפשרים) ,דרך מועדונים,לופטים,אולמות ,גני אירועים ועד לאתרים ייחודיים, בהתאם נגבש את העיצוב והאווירה,את התכנים, המוסיקה, המופעים, האטרקציות, הקייטרינג המשקאות וצורת ההגשה.  נגדיר את הדרישות הטכניות ,במה,הגברה, תאורה,מסכים,הקרנות , צילום ותיעוד, קונסטרוקציה,מיתוג,שילוט,

סידורי הגעה,חניה, אבטחה ורישוי.... ,וכול הנדרש מ-א'-ועד ת'.

צוות קריאטיבי ואומנותי יפתח בדקדקנות, במיוחד עבורכם, את הרעיון, התוכן ואופי האירוע !

בואו ליצור את הזיכרון המשמעותי המרגש הבא שלכם

צוות הפקה צעיר איכותי מקצועי ודינאמי הופך כל חלום שלכם- לאירוע מושלם, למסיבה סוחפת , למציאות שתיצור את הזיכרון החזק והמרגש הבא שלכם.

איכות ללא פשרות וניסיון של שנים הם המתכון שלנו להגשמת החלומות שלכם.